Saare Mööblilt maailma uudistoode

Leisi vallas tegutsev mööblifirma Saare
Mööbel OÜ hakkab esimesena maailmas tootma kingakuivatusriiuleid, kirjutas Oma
Saar.

„Oleme välja arendanud uue toote, millega sügisel tahame edukalt turule tulla,” ütles Saare Mööbli juhatuse esimees Ivar Suurkivi. Elektrilise kütteelemendiga varustatud kingakuivatusriiul on terves maailmas uudistoode, mis on välja arendatud Ivar Suurkivi idee järgi. Põrandakütte põhimõttel töötav riiul on funktsionaalne mööbliese, mida saab jalanõude kuivatamiseks paigutada korteris suvalisse kohta. Toote sloganiks on „Sinu jalanõude soe sõber”.

Ivar Suurkivi ütles, et uus toode on mõeldud kasutamiseks eelkõige niiske kliimaga maades, kus pool aastast valitseb piltlikult öeldes halb suusailm. Praegu on olemas kokkulepped toote turustamiseks Soome ja Rootsi, edasi liigutakse Taani, Norra, Inglismaa ja Iirimaa kaubandusvõrku.

Lisaks ehitusmarketitele hakatakse toodet pakkuma ka arhitektide ja suurte ehitusfirmade kaudu, kes tegelevad turismi- ja suusahotellide ehitamisega.

Praegu valmistab 27 töötajaga Saare Mööbel põhiliselt kasepuidust mööblijalgu ja lõikelaudu, tehtud on ka köögimööblit jms.

Osale arutelus

  • Mariliis Pinn

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara