Vaata ette, sinu ettevõte võib olla järgmine küberkuritegude ohver

Seekordses saates "Digipööre kaubanduses ja tööstuses" räägime küberturvalisusest. Saatekülalised on SMITi asedirektor baasteenuste valdkonnas Einar Laagriküll ja Orkla IT teenuste juht Allar Bernard.
Einar Laagriküll ja Allar Bernard.
  • Einar Laagriküll ja Allar Bernard.
  • Foto: Äripäev
Saates räägime sellest, miks tuleb IT seadmetes töö- ja eraelu lahus hoida, kas tööarvutiga e-poodides ja sotsiaalmeedias käimine on turvaline ja kui suur on risk, et rahvusvahelised küberkurjategijad ka Eesti ettevõtteid ründavad.
Saatejuht on Hando Sinisalu.
Kuula saadet siit:

Artikkel jätkub pärast reklaami

Digipööre kaubanduses ja tööstuses
Vaata ette, sinu ettevõte võib olla järgmine küberkuritegude ohver
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 10:56
Kõrgtööde ohutuses tehakse endiselt liiga tihti kompromisse
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele