Gerli Ramler • 23 aprill 2013

CM: Logistika Pluss OÜ avab järgmise aasta alguses Irus uue logistikakeskuse

Eesti üks suuremaid laopidajaid Logistika Pluss OÜ laiendab järgmise aasta alguses oluliselt oma laopinda, avades Jõelähtme vallas Irus uue logistikakeskuse.

Ettevõtte juhataja Toomas Orutari sõnul annab uus keskus Logistika Plussile veel suuremad võimalused pakkuda erinevaid teenuseid ühes kohas.

„Oleme juba ammu kasvanud välja oma Punase tänava logistikakeskuse ruumidest ning rendime juurde üle 15 000 m2 pinda, mis näitab nõudlust suurte A-klassi tootmis- ja laopindade järele,“ selgitas Orutar. „Ent Lasnamäe piirkonnas, kus meie praegune keskus asub, pole meil vajaminevat pinda kuskilt võtta.“Nii võttis ettevõte vastu otsuse ehitada Jõelähtme valda Iru külla uus, Nurmevälja logistikakeskus.„Koha valiku tegemisel arvestasime sobivate infrastruktuuride nagu transpordivõrgu olemasoluga. Meie jaoks on tähtis, kuidas töötajad mugavalt tööle ja töölt koju saavad. Teiseks oluliseks aspektiks sai lähedus meie olemasoleva logistikakeskuse suhtes,“ ütles Orutar.Ta lisas, et ettevõtte töötajate suurenemine on olnud järjepidev ning juba selle aasta alguses on Logistika Pluss värvanud juurde üle 20 inimese. Uue logistikakeskuse avamisel vajatakse kindlasti juurde veel töökäsi.Keskus valmib lepingu kohaselt 2014. aasta esimeses kvartalis ning hoone ehitaja Merko Ehitus Eesti AS on ehitusega juba alustanud. Täpset lepingu hinda poolte kokkuleppel ei avalikustata, aga lepingu maksumus jääb vahemikku 7-8 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.Ehitatava logistikakeskuse brutopindala on 24 000 m2 ning lisaks laopindadele tulevad hoonesse spetsiaalselt spetsiifilistele nõuetele vastav tootmispind ning kontori-, koosoleku-, riietus-, tehno- ja muud vajalikud ruumid.Logistika Pluss OÜ pakub logistikateenuseid rahvusvahelistele tööstus-elektroonika suurkontsernidele, toidu-, alkoholi- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.Ettevõtte põhiteenusteks on kaupade vastuvõtmine, -hoiustamine, -tellimuste komplekteerimine ja -transporditeenus üle Eesti ning lisandväärtuse andmine kaupadele. Lisaks aktsiisilao-, tollilao- ja tolliterminali- ning tollimaakleriteenuste pakkumine.

Artikli ilmumist toetas:

Logistika Pluss OÜ

Punane 73, Tallinn 13619Telefon: 6 224 600E-mail: info@logistikapluss.ee

www.logistikapluss.ee

TÖÖSTUSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad tööstusuudised igal nädalal enda postkasti.

Tööstusuudised.ee toetajad:

Harro Puusild
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077