• 22.02.22, 11:58

Heiki Einpaul: tunnetan Vene partnerite rahvuslikku häbi

Venemaalased, kellega koostööd teeme, on pigem varasemast innukamad, kannatlikumad ja vähem pretensioonikad, kirjutab ettevõtja Heiki Einpaul, tööstusettevõtte Hekotek omanik.
Kreml ja Punane väljak Moskvas.
  • Kreml ja Punane väljak Moskvas.
  • Foto: Liis Treimann
Meie esimene printsiip on, ja on varemgi olnud, et tegeleme ainult nende küsimustega, mis meist kuidagi ka sõltuvad. Sündmused Ukraina piiridel nende hulka ei kuulu.
Igapäevases suhtlemises meie Venemaa klientide ja koostööpartneritega Ukraina sündmused praktiliselt üldse jutuks ei ole. Aga kui jutuks tulevadki, siis ainult meie initsiatiivil. Venemaa vestluspool püüab seda teemat järgmiseks võimalikult kiiresti lõpetada, aga parem muidugi üldse mitte puudutada.
Pikemalt saab lugeda Äripäevast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 14.01.22, 09:00
Heiki Einpaul energia kallinemisest: võti on säästlikumad lahendused
Energia kallinemisega toimetulemise võtmelahendus on säästlikumad ja alternatiivsed lahendused ning need, kes ainult virisevad ja abi nõuavad, jäävadki lõpuks hammasrataste vahele või õpivad efektiivsemalt taotlusi kirjutama, ütleb masinaehitusettevõtte Hekoteki omanik Heiki Einpaul tööstusjuhtide küsitluse vastuses.
Uudised
  • 26.11.21, 11:03
Hekotek tarnib seadmed Venemaa pelletitööstusele
Puidutööstustele ja pelletitehastele seadmeid valmistav Hekotek sõlmis Siberis Krasnojarski krais tegutsev Lesosibirski puidutööstusega LDK No.1 lepingu pelletitehase seadmete tarnimiseks.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele