Riikliku elektriäri Enefit OÜ juhina alustab varem peaministri bürood juhtinud Gerrit Mäesalu, kelle volitused kestavad pisut vähem kui aasta ehk 1. aprillini.
Gerrit Mäesalu asub reedest Eesti Energia ja selle tütarfirma Enefit OÜ juhatuse liikmeks.
  • Gerrit Mäesalu asub reedest Eesti Energia ja selle tütarfirma Enefit OÜ juhatuse liikmeks.
  • Foto: Raul Mee
Mäesalu töötab Eesti Energia kontsernis alates eelmise aasta märtsist korporatiivsuhete juhina, Enefit OÜ juhatuse esimehena liigub ta ka Eesti Energia juhatusse.

Seotud lood

Uudised
  • 06.05.26, 10:32
Enefiti juht lahkub ametist
Eesti Energia juhatuse liige ja Enefit juhatuse esimees Juhan Aguraiuja lahkub ametist isiklikel põhjustel. Alates 19. juunist võtab Enefiti juhi kohused ajutiselt üle Eesti Energia kontserni juht Andrus Durejko, teatas ettevõte.
Uudised
  • 31.03.26, 13:53
Enefit Industry koondab põlevkivi kaevandamise Estonia kaevandusse, Narva karjäär suletakse
Enefit Industry ühendab tänavu kogu põlevkivi kaevandamistegevuse Estonia kaevandusse ja lõpetab suve jooksul kaevandamise Narva karjääris. Ettevõtte sõnul on muudatuse eesmärk vähendada põlevkivi omahinda ja tugevdada konkurentsivõimet rahvusvahelisel vedelkütuste turul.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 11:52
Ka ainult tööstushoones liikuv registreerimiskohustuseta töömasin vajab liikluskindlustust
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele