Hoonete puitkonstruktsioone tootvale Tenterile võis ettevõtte omaniku sõnul saatuslikuks saada uljas laienemine. Vähemalt osa ärist jätkub aga uues kehas, mida juhivad Tenteri töötajad.
Tenter tootis ja paigaldas muuhulgas puidust katusekonstruktsioone.
  • Tenter tootis ja paigaldas muuhulgas puidust katusekonstruktsioone.
  • Foto: Veiko Tokman
“Nagu võib-olla mu häälest ka kuuled, kui oktoobris võtsin kümneid kilosid kaalust alla, siis täna ma olen selles mõttes rahu teinud, et ikka juhtub, tuleb asju ette, äri on selline,” kirjeldas Tenteri omanik ja endine juhatuse liige Martin Marjapuu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele