• 10.09.24, 13:30

Skeleton palkas järjekordse insenerist tippjuhi

Skeleton Technologies nimetas Timo Koljoneni kumergrafeeni tootmise asepresidendiks, tema ülesandeks saab Skeletoni patenteeritud süsinikumaterjali viimine masstootmisse.
Timo Koljonen on pikaaegse kogemusega tippjuht.
  • Timo Koljonen on pikaaegse kogemusega tippjuht.
  • Foto: Skeleton Technologies
Timo Koljonenil on enam kui 25aastane operatsioonide juhtimise kogemus inseneerias ja keemiatööstuses, nii uuenduslikes idufirmades kui ka suurtes rahvusvahelistes korporatsioonides. Muuhulgas oli ta operatsioonide juht Taani elektroonikahiiu Danfoss Power Solutions üksuses ning Soome elektriliste ajamite arendamisele ja tootmisele spetsialiseerunud ettevõttes Visedo. Viimase aitas ta kuue aasta jooksul viia eduka exitini. Danfoss omandas Visedo 2017. aastal ja tehingut peeti tol ajal üheks suurimaks cleantech valdkonna tehinguks Euroopas.

Seotud lood

Uudised
  • 09.07.24, 08:21
Skeletoniga liitub järjekordne rahvusvaheline tipptegija
Energiasalvestite arendaja ja tootja Skeleton Technologies peatootejuhina (Chief Product Officer) asub tööle Euroopa cleantech sektori ühe edukaima väljumistehingu teinud insener-asutaja Tero Järveläinen, kel saab ettevõttes olema keskne roll Skeletoni tooteportfelli arendamisel.
Uudised
  • 03.06.24, 13:25
Skeletoni kommertsjuhiks sai endine Shelli asepresident
Energiasalvestite arendaja ja tootja Skeleton Technologies’i kommertsjuhina asub tööle endine Shelli asepresident, pikaajalise energeetikasektori kogemusega Grisha Sauerberg.
Uudised
  • 27.05.24, 10:01
Skeleton suurendab kohalolekut Põhja-Ameerikas
Skeleton Technologies‘i äriarendust hakkab juhtima Kanada energiasalvestite ekspert David Arsenault, kellest saab ka Skeletoni esindaja Põhja-Ameerikas.
Uudised
  • 06.06.24, 07:58
Skeleton investeerib riigi toel Eestis vesinikutehnoloogia arendusse mitukümmend miljonit
Skeletoni investeering Eestisse vesinikutehnoloogia arenduskeskusesse ulatub 33,7 miljoni euroni, Euroopa Komisjoni loal antav riigiabi on 18 miljonit.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele