Skeleton Technologies‘i äriarendust hakkab juhtima Kanada energiasalvestite ekspert David Arsenault, kellest saab ka Skeletoni esindaja Põhja-Ameerikas.
Kanada ettevõtja David Arsenault hakkab juhtima Skeletoni äriarendust.
Foto: Skeleton Technologies
Skeletoni äriarenduse vanemasepresidendina hakkab Montrealis baseeruv Arsenault tegelema ettevõtte äritegevuse laiendamise ja uute rakenduste väljatöötamisega. Ühtlasi on ta Skeletoni esindaja Põhja-Ameerikas, eesmärgiga suurendada ettevõtte kohalolu Ameerika Ühendriikides ja Kanadas.
Energiasalvestite arendaja ja tootja Skeleton Technologies teatas eile Pariisis president Emmanuel Macroni võõrustatud majandusalasel tippkohtumisel laienemisest Prantsusmaale. Ettevõte plaanib viie aasta jooksul investeerida teadus- ja arendustegevusse ning superakude tootmisesse 600 miljonit eurot.
Tegime uue tehase Saksamaale, sest Eesti ei teinud konkureerivat pakkumist, sõnas Skeleton Technologiese asutaja Taavi MadiberkEesti Tööandjate keskliidu majanduskonverentsil.
Metal Expressi lugu on suurepärane näide, kuidas väikesest Eesti pereettevõttest on võimalik saada rahvusvaheliseks tegijaks. Ligi 30 aastat metallivaldkonnas tegutsenud ettevõtte rajaja ja juht Tago Teetamm meenutab, et pärast pikaajalist palgatööd samal tegevusalal tundus oma firma loomine 2005. aastal loomulik samm. Alustati rendilao ja väikese meeskonnaga, aga aastatega on asjad kasvanud.