Eestis tegutsevate süvatehnoloogia ettevõtete käive kasvas tänavu esimeses kvartalis kolmandiku võrra ja kaasatud investeerignute maht viis korda.
Üks suurimaid rahakaasajaid oli vesinikutehnoloogia ettevõte Elcogen, mis rajab hetkel Ülemiste linnakusse uut tehast.

Seotud lood

Uudised
  • 22.05.24, 10:30
Eesti süvatehnoloogia ettevõtete käive tegi esimeses kvartalis tugeva hüppe
Eesti süvatehnoloogia ettevõtete käive kasvas esimeses kvartalis võrreldes mullu sama perioodiga ligi 40% 87 miljoni euroni ning riigieelarvesse tasuti kokku 13 miljonit eurot tööjõumakse.
Uudised
  • 03.04.24, 08:30
Euroopa aina karmimad regulatsioonid annavad hoogu süvatehnoloogiale
Süva- ja rohetehnoloogiate arendamisele annavad Euroopas hoogu järjest karmimad regulatsioonid ning inimeste ootused keskkonnasäästlike ja innovaatiliste tehnoloogiate kiiremaks kasutuselevõtuks.
Uudised
  • 26.03.24, 14:07
Süvatehnoloogia iduettevõtted soovivad jõuda oma tehasteni
Euroopa riigid on kõrgtehnoloogiliste iduettevõtete meelitamiseks käivitanud toetusprogramme, mis hõlmavad nii otseinvesteeringuid ja tootmiseks vajaliku maa tasuta eraldamist kui ka välistalentide värbamiseks soodsa poliitika kujundamist.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 09:20
Danival MW: edukas allhanke müügitöö algab ammu enne hinnapakkumise tegemist
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele