17.-18. märtsil toimub Kultuurikatlas konverents-mess "Tark tööstus 2022: Uus tase", kus lisaks põhiprogrammile on võimalik kuulata kokku 24 töötuba-praktikumi. Üks töötubadest võtab fookusesse äriprotsesside automatiseerimise tarkvararobotiga, et vähendada rutiinset käsitööd ja korduvaid liigutusi.

- Columbus Eesti automatiseerimise (RPA) ja tehisintelligentsete (AI) lahenduste ekspert Kaspar Saarmann.
- Foto: Columbus Eesti
Protsessid ja tööülesanded, kus rutiinne käsitöö ja korduste osakaal on suur, tekitavad pudelikaelu ja annavad võimaluse inimlikust eksitusest tulenevate vigade tekkimiseks. Äriprotsesside automatiseerimine tarkvararoboti abil on võrdlemisi lihtne lahendus, kuid seda kasutuselevõttu võib takistada vähene teadlikkus ja mulje, et automatiseerimine on kallis, juurutus võtab aega ja on keeruline ning vajaks kasutajalt IT-haridust või vähemalt uute IT-süsteemide loomist.
Töötoas "Kuidas tarkvararoboti abil töötajad mõttetust käsitööst päästa?" räägime Microsoft Power Automate näitel, kuidas protsesse on võimalik automatiseerida kohe, lihtsate sammude ja jõukohase eelarvega. Sealjuures ei ole vaja ka olemasolevaid süsteeme ümber ehitada. Räägime ka sellest, kuidas tarkvararobotid aitavad meie protsesse efektiivsemaks muuta, kulusid vähendada ja töötajate rahulolu tõsta.
Sihtgrupp: juhid, finantsjuhid, tootmisjuhid, arendusjuhid, kelle meeskondades tehakse tänaseni igapäevaselt palju käsitööd.
Töötoa viib läbi Columbus Eesti automatiseerimise (RPA) ja tehisintelligentsete (AI) lahenduste ekspert Kaspar Saarmann.
"Tark tööstus 2022: Uus tase" programmi ja registreerimisvõimaluse leiab aadressil
www.smartindustry.ee.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
17.-18. märtsil toimub Kultuurikatlas konverents-mess "Tark tööstus 2022: Uus tase", kus lisaks põhiprogrammile on võimalik kuulata kokku 24 töötuba-praktikumi. Üks paljudest töötubadest keskendub protsesside kirjeldamisele ja näitab, milliseid (vabavaralisi) võimalusi selleks olemas on. Otse kuulajate silme all tehakse läbi ka näide, kuidas käib protsesside kirjeldamine.
17.-18. märtsil toimub Kultuurikatlas konverents-mess "Tark tööstus 2022: Uus tase", kus lisaks põhiprogrammile on võimalik kuulata kokku 24 töötuba-praktikumi. Üks töötubadest võtab fookusesse asukohainfo ja tootmisandmete integreerimise ning küsib, kuidas ennetada seisakuid ja parandada tootmise efektiivsust.
17.-18. märtsil 2022 toimuva konverents-messi "Tark tööstus 2022: Uus tase" teise peaesinejana on lavale oodata Johannes Schmalzi, kes vastutab elektroonikatööstuses Rohde & Schwarz operatsioonide ja tootmisuuringute digitaliseerimise eest.
17.-18. märtsil 2022 toimuva konverents-minimessi "Tark Tööstus 2022: Uus tase" peaesineja on rõivatööstuse Hugo Bossi endine Türgi tehase juht Joachim Hensch.
Tööstusettevõtte tööprotsesside edukus algab töökindlatest ja vastupidavatest seadmetest. Lahendused, mis taluvad äärmuslikke töötingimusi ning toetavad kiiret ja täpset andmetöötlust, muudavad igapäevaprotsessid sujuvamaks ja efektiivsemaks. Tööstusseadmed aitavad vähendada seisakuid, tõsta tootlikkust ja kindlustada tööprotsesside sujuvuse ka karmides oludes ‒ olgu tegemist laohalduse, tootmise, toodete etiketeerimise või andmesisestuse ja -vahetusega.