COVID-19 mõju meie äritegevusele oli suur, aga nüüdseks on tegevus stabiliseerunud ja kasumlikkus paranenud, kirjutab metallitööstus Ojala Estonia OÜ värskes majandusaasta aruandes.
Ojala Estonia juhatuse liige Derek Vaide

Seotud lood

Uudised
  • 25.03.21, 11:07
Metallitööstus Favor ja kolm Soome ettevõtet moodustavad Leden Group Oy
Grupi käive ulatub 70 miljoni euro
Eesti metallitööstus Favor AS ning Soome firmad LaserComp Oy, selle tütarettevõte Celermec Oy ja Ojala Group ühinevad Leden Group Oy’ks, moodustades tootmisteenuseid osutava ettevõtte. Uues grupis on ligi 500 töötajat ning kogukäive ulatub üle 70 miljoni euro.
Saated
  • 19.04.21, 14:00
Favori omanik ühinemisest: pidime keskmise ettevõtte mudelist välja kasvama
"Tööstusuudised eetris" fookuses on seekord metallitööstus Favor. Ettevõte teatas märtsis, et ühineb kolme Soome ettevõttega ning moodustab koos LaserComp Oy, selle tütarettevõtte Celermec Oy ja Ojala Grupiga ühise Leden Group Oy.
Uudised
  • 23.04.21, 08:44
Metalliettevõtja valitsusele: kõige tähtsam on, et meid sihilikult ei takistataks
Hiljuti toimus metallitööstuses suurühinemine – Leden Groupiks koondunud Favor, Ojala Grupp ja soomlaste Celermec ning LaserComp sihivad nüüd 100 miljoni euro suurust käivet ning riigilt loodetakse tuge ainult selles, et teadlikult nende tegevust ei takistataks.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.08.26, 06:00
Eesti ettevõtted kaotavad rahastuse puudumise tõttu eksporditehinguid konkurentidele. Milline on lahendus?
Eesti ettevõte jõuab väliskliendiga sisuliselt kokkuleppele: toode sobib, hind sobib ja kvaliteet sobib. Siis aga kaob klient äkki ära. Mõni nädal hiljem selgub, et tehing on läinud konkurendile, kes pakkus toote koos rahastusega. Just rahastuse puudumine on põhjus, miks osa eksporditehinguid jääbki lõpuks sündimata, kinnitab KredEx Krediidikindlustus ASi juhatuse liige Katrin Savi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele