• 23.04.21, 08:44

Metalliettevõtja valitsusele: kõige tähtsam on, et meid sihilikult ei takistataks

Hiljuti toimus metallitööstuses suurühinemine – Leden Groupiks koondunud Favor, Ojala Grupp ja soomlaste Celermec ning LaserComp sihivad nüüd 100 miljoni euro suurust käivet ning riigilt loodetakse tuge ainult selles, et teadlikult nende tegevust ei takistataks.
Favori nõukogu esimees ja Leden Groupi juhatuse aseesimees Almar Proos.
  • Favori nõukogu esimees ja Leden Groupi juhatuse aseesimees Almar Proos.
  • Foto: Andras Kralla
Metallitööstuses tegutseval Favoril oli tubli keskmise suurusega ettevõtte staatusest väljamurdmine raske. Kuna turg on välja kujunenud ning uute klientide haaramine seetõttu keeruline, saab kasvu toetada vaid läbi laienemise.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele