Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Cleveron tuli välja robotkulleriga, mis liigub autode vahel
Cleveron teatas, et tuleb välja oma robotkulleriga, mis võiks juba mõne aasta pärast minna masstootmisse.
Ettevõtte juhi Arno Küti sõnul erineb Cleveroni robotkuller näiteks Starshipi omast selle poolest, et liigub tavalisel sõiduteel, suudab vurada kuni 50 kilomeetrit tunnis ja meenutab oma suuruselt ja veidi ka olemuselt mopeedautot.
Cleveron teatas täna, et toob müügile uue erapakiautomaadi ning rajab üle-eestilise võrgustiku, kuhu saavad kaupa tuua kõik soovijad e-toidupoodidest kullerfirmadeni.
Cleveron tõi turule spetsiaalselt väikese müügipinnaga poodide jaoks loodud pakiroboti, mis aitab kioskitel ja pakipunktidel ruumi efektiivsemalt ära kasutada ning klienditeenindust kiirendada.
Läinud kevadel poolsada töötajat koondanud pakirobotite tootja Cleveron hakkas taas värbama, kuid mitte konndatud ametikohtadele, vaid täiesti uutele ametikohtale.
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.