Taastumine võtab kuni aasta ja näeme, et aasta lõpuks suudame kasvu näidata, ütles puitalumiiniumist aknaid ja rõduuksi tootva Fenestra juhatuse esimees Riho Prass.
„Üldist olukorda vaadates võib öelda, et Fenestral läheb pigem hästi, aga samas päris puutumata ei jätnud see [kriis] ka meid,“ tunnistas ettevõtte juhatuse esimees Riho Prass Tööstusuudistele ja lisas, et praegune kriis sattus ühtlasi traditsioonilisele aknatootjate madalhooajale.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?