• 10.11.15, 14:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Windoori miljonivaidlus võtab uusi pöördeid

Täna toimus Kasahstanis luhtunud miljoniprojekti osapoole Windoor ja tema kindlustaja KredExi kohtuistung, mille aga Windoor palus peatada. KredExi sõnul on tegemist venitamistaktikaga.
Mailis Lintlom (Windoor)
  • Mailis Lintlom (Windoor)
  • Foto: Eiko Kink
Klaasfassaadide tootja Windoor esindaja palus kohtul menetlus kolmeks kuuks peatada. Windoori omanik Mailis Lintlom selgitas, et firma ootab Stockholmi arbitraažikohtu otsust, mis võib nende sõnul muuta kogu kohtuvaidluse käiku.
Windoor AS on esitanud hagi KredEx Krediidikindlustus ASi vastu, et mõista viimaselt välja kindlustushüvitis. Windoor, kes kaotas Kashastanis Astanas riikliku megaprojektiga üle 20 miljoni euro, jäi ilma ka KredExiga sõlmitud kindlustusest. Nüüd käibki Eesti ettevõte korraga kohut nii Kasahstani kui ka Eesti riigifirmaga.
Lähemalt loe portaalist aripaev.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 09:00
Tark energiajuhtimine: lahendus volatiilsele turule ja raugevale investeeringu tasuvusele
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele