Tanel Raig • 3. märts 2015
Jaga lugu:

Eesti Energia võtab praktikale üle 100 õppuri

Eesti Energia pakub sel kevadel ja suvel praktikavõimalust enam kui sajale kõrg- ja kutsekoolide õppurile. Kandideerimine praktikale kestab 31. märtsini.

Praktikakohti pakub Eesti Energia üle Eesti ning kõikides ettevõtte tegevusvaldkondades: põlevkivi kaevandamises, elektri, soojuse ja vedelkütuste tootmises, energia jaotamises ja müügis ning äriarenduse üksustes. Valdav osa praktikakohtadest asub Ida-Virumaal, kuhu on koondunud põlevkivitööstuse ettevõtted, ent kandideerida on võimalik ka Tallinnas ja Lõuna-Eestis asuvatele praktikakohtadele.

Eesti Energia välise järelkasvu projektijuhi Mirjam Lindpere sõnul pakub praktika Eesti Energias õppuritele võimalust saada ettekujutus eesootavast tööelust ning paljudel juhtudel ka alustada oma karjääri. „Meie eelmise aasta praktikantidest töötab täna Eesti Energias 24 inimest ning iga-aastaselt keskmiselt iga kuues uus töötaja on endine praktikant,“ lisas Lindpere.

Sõltuvalt praktikandi ettevalmistusest ja ülesannetest maksab Eesti Energia praktikantidele tasu ning tublimatele võidakse praktika ning õpingute lõppedes teha tööpakkumine edasiseks tööks Eesti Energias.

Igal aastal käib Eesti Energia ettevõtetes praktikal ligikaudu 250 õppurit – pooled neist suvehooajal ja pooled muul ajal.

Jaga lugu:
Seotud lood
TÖÖSTUSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad tööstusuudised igal nädalal enda postkasti.

Tööstusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Harro Puusild
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24harro@toostusuudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppTööstusuudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077Rain.jyristo@aripaev.ee