Fotod: Mektory avamine

Eile, 12. novembril avati TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory maja.

Avamisel tervitasid külalisi Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, TTÜ rektor Andres Keevallik, majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts, kultuuriminister Rein Lang, TTÜ prorektor Tea Varrak ning ettevõtjate nimel Kristine Ross Büroomaailmast.

„Mektory maja avamisel saime palju väga positiivset tagasisidet meie kontseptsioonile ja hoonele endale. Kohal viibinud Eesti äri- ja poliitikatippudel tekkis palju ideid, mida Mektorys ja Mektory asukatega koos teha. Inspiratsiooni said ka selliste rahvusvaheliste ettevõtete nagu Ericssoni ja Samsungi tippjuhid. On ju Mektory eelkõige koostöö ettevõtete ja ülikoolide vahel ja seda nii sisult kui ka vormilt ehk siis neli korrusetäit innovatsiooni Mustamäe servas,“ kinnitas innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory direktor Tea Varrak.

Mektory on mugandatud akronüüm sõnadest Modern Estonian Knowledge Transfer Organization For You ehk kaasaegse Eesti teadmussiirde organisatsioon.

Mektory on keskus, kus kohtuvad innovatsioon, teadus, äri ja õppimine. Keskuses asuvad Ericssoni Connectivity Room, Samsung Digital Academy, Logistika ja tarneahela juhtimise innovatsioonilabor, Energia Avastuskeskuse interaktiivne näitusesaal, eTervise labor, keevituslabor ning eri kultuuride toad ja töökojad igas vanuses inimestele.

Mektory 4450 m2 suuruses majas on võimalused tehnoloogia loovaks rakendamiseks ja tulevikuideede genereerimiseks.


 

Galerii

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara