Puitmajade tootja Ökoehituse AS otsib ekspordi müügijuhti

Tartumaal Võnnus puitmajade tootmisega tegelev Ökoehituse AS suurendab ekspordimahtu ja otsib oma meeskonda ekspordi müügijuhti.

Ökoehituse ASi juhatuse esimehe Elari Kivisoo sõnul on seni tegutsetud peamiselt tootmisettevõttena ning firma toodang on eksportturgudele jõudnud läbi emafirma Mountain Loghome OÜ ja teiste Eesti edasimüüjate.

Nüüd on ettevõte seadnud eesmärgiks eksportturgudel laieneda ja selle esimeseks sammuks on ekspordi müügijuhi palkamine.

„Ettevõttes on teostatud märkimisväärsed investeeringud ja meil on kaks tootmisliini, mis on tänases olukorras alakoormatud.  Ökoehituse ASi tootmispotentsiaal on hetkel selgelt suurem kui me täna läbi Eesti edasimüüjate müüme,” põhjendas Kivisoo uue inimese otsimist.

Tema sõnul ulatus ettevõtte müügikäive möödunud aastal 750 000 euroni, kuid tänu olemasolevale tehnoloogiale on puitmajatootjal kasvupotentsiaali kuhjaga.

„Täna me kasutame vaid ühte tootmisliini ühes vahetuses ja kasvuruumi on palju. Täiesti reaalne oleks käivet kahe- või kolmekordistada,” lisas Kivisoo.

Olemasolevate müügikanalite kaudu on ettevõtte suurimateks eksportturgudeks täna Norra ja Jaapan. Iseseisvalt kavatseb Ökoehitus panustada müügitöös just Norra turule, kus ehitusturg kasvab ning inimeste elatustase on tugev.

„Kindlasti vaatame ka Kesk-Euroopa - näiteks Prantsusmaa – suunal. Samuti Soome ja Rootsi turg,” lisas Kivisoo.

Hetkel annab Ökoehituse AS tööd 9 inimesele.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara