Hannoveris peetakse kahte maailmamessi

13.–16. novembrini toimub Hannoveris BioEnergy Decentral mess, mille näol on tegemist globaalse kohtumispaigaga detsentraliseeritud energiavarustuse asjatundjatele.

Mewssile oodatakse üle 140 000 rahvusvahelise külastaja ning üle 650 eksponaadi. Sellel suurüritusel esitleb näiteks Addinol kogu oma kõrge jõudlusega määrdeainete valikut põllumajandustehnikale ja detsentraalseks energiavarustuseks. Üheks messi kõrgpunktiks nimetavad korraldajad Addinoli innovaatiliste biogaasijaamadele mõeldud gaasimootoriõlide esitlust.

Samas toimub ka loomakasvatuse maailma tippsündmus - mess EuroTier, kus saab tutvuda moodsaks loomapidamiseks vajalike masinate, töövahendite ja teenustega.

EuroTieriga paralleelselt toimuv BioEnergy Decentral keskendub tehnoloogilistele arengutele bioenergia ja taastuvenergia sektoris ning detsentraalse energiavarustuse tehnikale. Muuhulgas esitlevad määrdeainete tootjad kõrge jõudlusega määrdeaineid, mis on spetsiaalselt ette nähtud  põllumajandustehnika ja detsentraalse energiavarustuse tarbeks.

Messidel jagatakse põhjalikku teavet gaasimootoriõlidest ja nende edukast kasutamisest biogaasijaamades ning prügila-, reovee-, kaevandus- ja maagaasi jõul töötavates seadmetes.

Osale arutelus

  • Ain Alvela

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara