Protsesse haldab infosüsteem PETKA

ASi Promens arendusjuht Janar Eit märkis Äripäeva Tööstuse klubis, et arvukamaks paisuva personaliga tuleb juhtkonnal üha enam mõelda firmasisese töökultuuri ning juhtide ja töötajaskonna suhtluse korraldamisele. Promensis kasutatakse infosüsteemi PETKA.

„Arendasime ise enda jaoks välja infosüsteemi, kuidas kaasata juhte üksteise tegemistesse ja mil moel viia uuendusi nii ülevalt alla kui alt üles,” iseloomustas Eit. „Muuhulgas sisaldab see süsteem ka parendusettepanekute registrit, kus täpsed alajaotused ideede menetlemise hetkeseisu kohta.”

Nii loodi PETKA-nimeline internetilehitseja põhimõttel töötav tegevuskavade haldusprogramm, millega tänaseks on kaetud suurem osa ettevõtte tegevusvaldkondadest. Aja jooksul on seda kasvatatud, lisatud üha uusi mooduleid ja valdkondi. Kogu PETKA-s sisalduv info avatud kõikidele firma töötajatele. „Me oleme teinud läbipaistvaks kõik, mida ilmtingimata ei pea saladuses hoidma – kõik saavad vaadata näiteks ostuprotsesse, parendusettepanekute staatust jne,” rääkis Janar Eit.

Kõikidele töötajatele on nähtav töötajatelt laekunud ideede menetlemise käik, lisatud kommentaarid, ettepanekud boonuse suuruse kohta jne.

Eelmisel aastal 21 miljoni euro suuruse käibe saavutanud, peamiselt Põhjamaade autotootjatele plastdetaile valmistava ASi Promens palgal on praegu 220 töötajat.

Töötajate kaasamisest saab pikemalt lugeda homme ilmuva Äripäeva Tööstuse rubriigist.


Osale arutelus

  • Ain Alvela

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara