Põlevkivi Kompetentsikeskust toetatakse 3 miljoni euroga

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus toetab TTÜ Virumaa Kolledži juurde loodud Põlevkivi Kompetentsikeskust 3 miljoni euroga.

„Põlevkivi Kompetentsikeskuse (PKK) väljaarendamine TTÜ Virumaa Kolledži baasil on suur väljakutse. Kuigi PKK tegutseb alles esimest aastat, korraldab keskus koolitusi, organiseeris konverentsi ning kogub ettevõtetelt infot, et neile tulevikus teadus-, analüüsi-, ettevõtlus- ja projektiteenuseid pakkuda,“ selgitab Põlevkivi Kompetentsikeskuse projektijuht, TTÜ Virumaa Kolledži arendusdirektor Mare Roosileht.

Toetus võimaldab algatada väikeettevõtlust põlevkivi valdkonnas, hankida kaasaegseid seadmeid uute teenuste välja töötamiseks ning muutuda rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliseks. Lisaks luuakse võimalused põlevkivide andmebaaside loomiseks, spetsiifilise patendi- ja õigusloome seireks, valdkondlike koolitus- ja koostööürituste korraldamiseks, katse- ja arenduslaborite ning valdkondliku võrgustiku väljaarendamiseks alustavatele ettevõtetele ning erinevate põlevkivialaste ühisprojektide algatamiseks ja teostamiseks. Kompetentsikeskus pakub ettevõtetele teenuseid ning organiseerib konverentse, koolitusi jm üritusi.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara