BLRT Grupp sai uue omaniku

Brave Capitali juhitav investorfirmade grupp omandas ettevõtte NSC Investments OÜ, mille varade hulka kuuluvad ka BLRT Grupi aktsiad.

Brave Capitali juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul on tegemist hea potentsiaali ja pika horisondiga investeeringuga. “BLRT on tugev suurettevõte, kuid me näeme kasvuks veel arenguruumi – näiteks on grupp siiani kaasanud väga vähe ressursse kolmandatelt osapooltelt, mis annaks samas võimaluse tõsta oluliselt ettevõtte konkurentsivõimet,” ütles Kuusk ja lisas, et esialgu on soetatud osaluse suurus veidi alla ühe protsendi, kuid on olemas edasine huvi seda tõsta.

Veljo Kuuse kinnitusel otsib Brave Capital pidevalt võimalusi investeerimaks edukatesse Eesti ettevõtetesse, et suurendada nende läbipaistvust ja atraktiivsust nii kodu- kui välismaistele firmadele. “Investeeringu väärtuse kasvatamiseks saame omalt poolt pakkuda nii strateegilise planeerimise- kui finantstuge,” lisas Kuusk.

2010. aastal asutatud investeerimisfirma Brave Capital on vähem kui kahe aastaga teinud portfelliinvesteeringuid enam kui 30 miljoni euro eest. Kokku kavatseb ettevõte esimeses etapis investeerida nii kinnisvarasse kui tegutsevatesse ettevõtetesse ligikaudu 100 miljonit eurot.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara