Sunnitud nimevahetus Saku Õlletehasele kulusid ei toonud

Euroopa Liidu mahepõllundus-alase määruse vastu Saku Originaal Mahe nimelise õllega eksinud Saku Õlletehasele ei too õlle nimevahetus kaasa märkimisväärseid kulusid. Suurim kulu oli uue nime konkursi korraldamine sotsiaalmeedias.

Nimekonkursi tulemusena sai õlle uueks nimeks Saku Originaal Ehe. Saku Õlletehase turundusdirektori Kadri Ärmi kinnitusel ei toonud nimevahetusprotsess kaasa mingeid olulisi reaalseid rahas mõõdetavaid kulusid. „Riigiametite mõistva suhtumise tõttu saame kõik „Mahe“ pakendid realiseerida, mis toimub suure tõenäosusega täielikult suve lõpus. Uued purgid, mis sooja suve ja toote hea müügiedu tõttu niikuinii lähiajal valmima pidid, said lihtsalt uue nime,“ selgitas Ärm.

Mõningad kulud kaasnesid vaid nimekonkursi korraldamisega sotsiaalmeedias, mis ei olnud aga Ärmi ütlusel märkimisväärsed.

Kõik „Saku Originaal Mahe“ purgid on Ärmi kinnitusel tänaseks Saku Õlletehase laost juba otsa lõppenud ja tehas villib uut õlu „Saku Originaal Ehe“ nimega purkidesse. Viimased Mahe purgid on veel mõnede kaupluste ladudes ja saavad Ärmi sõnul otsa hiljemalt suve lõpuks.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara