Eesti Energia: muutused tõmbavad ligi häid töötajaid

Leiame endale tööle häid inimesi, sest nii palju on juhtumas, rääkis Äripäeva müügikonverentsil Eesti Energia jaeäri juht Margus Rink.

Ringi sõnul pole elektrienergiat Eestis varem müüdud ega turustatud, aga seda pole kuigi palju tehtud ka mujal maailmas. 2013. aastal peavad kõik Eesti elektritarbijad hakkama elektrienergiat ostma vabaturult ja seetõttu on oodata jõulist uute toodete turuletulekut ning sektori arengut.

Toimub midagi sarnast kui telekommunikatsioonisektoris, selgitas Rink.

Müümiseks valmistudes värbas Eesti Energia varem aktiivse müügiga kokku puutunud keskastmejuhid teistest ärivaldkondadest. "Eesti Energia kopeerib parimate organisatsioonide müügipraktikat, mida pangas, liisingus ja kindlustusettevõtetes tehti viis aastat tagasi," ütles Rink.

"Minu kõige suurem hirm oli, kas ma närin läbi, aga müügisüsteem on kõikjal sama,” lausus Rink, lisades, et kui ettevõte saab paika õiged juhid, tulevad inimesed tegelikult neile järgi, kuhu iganes uute toodete ja teenuste müügiks vaja.

Kui vastutus organisatsiooni käekäigu eest langeb tavatöötaja õlule ja ta tunnetab oma olulisust, saavad ka staaþikatest suurte kämmaldega elektrikest paari kuuga edukad klienditeenidajad, leidis Rink.

Samal moel võitis oma osavõtliku suhtumisega müügikonverentsi moderaatori Aira Tammemäe tähelepanu Eesti Energia töötaja Tarvo, kes võttis temaga telefonitsi ühendust paar tundi pärast veebis sisestatud energiaauditi tellimust.

"Tarvo on meil (müügis - toim) esile kerkinud just viimasel ajal," kommenteeris Rink lisades, et tegu on Eesti Energia pikaaegse töötajaga.

Osale arutelus

  • Anne Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara