• 28.03.09, 14:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

L'Oréal kolib luksustoodete valmistamise koju

Maailma suurimast kosmeetikatoodete valmistajast L'Oréal on saanud järgmine Prantsuse firma, mis koondab välismaal, kuid mitte Prantsusmaal.
Firma teatas, et reorganiseerib oma luksuskaupade divisjoni ning kolib sellega seoses ühe tehase Hispaaniast Põhja-Prantsusmaale.
Lisaks plaanib L'Oréal Põhja-Prantsusmaale luua rahvusvahelise logistikakeskuse.
Prantsusmaal, kus L'Oréal annab tööd enam kui 13 000 inimesele, koondamisi ei tule, teatas firma.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hispaania tehase, milles töötas 192 töölist, võtab üle transpordifirma DHL ja teeb sellest logistikakeskuse. Osad L'Oréal’i töölised saavad seal tööd.
Prantsusmaa president Nicolas Sarkozy vallandas Euroopa Liidus pahameeletormi, kui üritas siduda riiklikud toetused raskustes autotööstusele töökohtade säilitamisega Prantsusmaal, vahendas agentuur TT.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 09:00
Tark energiajuhtimine: lahendus volatiilsele turule ja raugevale investeeringu tasuvusele
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele