Premia müügitulemused kasvasid külma suve kiuste

Kogu Premia Tallinna Külmhoone grupi 2007.
aasta esimese 9 kuu käive koos Leedus asuva Premia KPC’ga oli 399 miljonit
krooni, kasvades võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 23,4 miljoni krooni
võrra ehk 6%.

Premia Tallinna Külmhoone 2007. aasta esimese 9 kuu käive Eestis oli 325 miljonit krooni, kasvades võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 17,2 miljoni krooni võrra ehk 5,6%, teatas ettevõte.

„Vaatamata sellele, et käesoleva aasta suvi oli võrreldes eelmise aastaga oluliselt jahedam, suutsime oma jäätisemüüki kasvatada kõigis kolmes Balti riigis. Eestis läks väga hästi Väikese Tomi kaubamärgi laiendamine, samuti õnnestus enamiku uudistoodete turuletoomine ning laste seas väga populaarseks said meie uued Lotte jäätised,“ sõnas Premia Tallinna Külmhoone juhatuse esimees Kuldar Leis.

„Septembris tõime oma ettevõtte nimesse nii Eestis kui Leedus katuskaubamärgi Premia nime, eesmärgiga tekitada suurem seos Baltikumi juhtiva jäätisekaubamärgi ning tootjafirma vahel. Rõõm on tõdeda, et AC Nielseni juuni- ja juulikuud hõlmava uuringu põhjal jätkab Premia Eestis eesmärgipäraselt turuliidrina, hoides 40% rahalist turuosa. Lisaks jäätistele läheb hästi ka sügavkülmutatud toiduainete müügiga ning selles sektoris oleme oluliselt tugevdanud meie kaubamärgi Maahärra positsiooni,“ rääkis Leis.

Baltikumi juhtiv jäätisetootja Premia Tallinna Külmhoone grupp kuulub alates 2005. aasta detsembrist Amber Trust II S.C.A.-le ja ettevõtte juhtkonnale. Premia Tallinna Külmhoone tuntumad jäätisekaubamärgid Eestis on Premia, Väike Tom, Regatt, Põhjatäht, Vau, Jocker ja teised. Külmutatud toidukaupade turul on ettevõtte juhtivaks kaubamärgiks Maahärra. Premia Tallinna Külmhoone annab Eestis tööd 250 inimesele.

Osale arutelus

  • Agnes Ojala

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara