Alexela Oil avas Lätis ja Leedus kolm uut tanklat

Eesti suurima tanklaketi omanik Alexela Oil
avas kaks uut Alexela/UnoX automaattanklat Riias ja ühe Leedu-Poola piiri ääres
VIA Baltica trassil.

"Riia üks uus tankla asub Jurmala trassil SKY Supermarketi kõrval ning teine SKY Supermarketi kõrval Bikernieku tänaval. Kokku on Alexela/UnoX tanklaid Lätis nüüd seitse," sõnas Alexela Oili tegevjuht Ain Kuusik. "Leedu uus tankla asub ca 800 meetrit enne Leedu-Poola piiri Salaperaugio külas VIA Baltica maantee ääres. Kokku on Leedus nüüd 22 Alexela/UnoX tanklat".

2006. aasta mais Hydro Texaco A/S-ilt Uno X tanklad ostnud Alexela Oili tanklate koguarv Eestis, Lätis ja Leedus on kasvanud 87 tanklani. Eestis on Alexela Oil 58 tanklaga suurim tanklate kett.

"Nii Lätis, Leedus kui Eestis on kavas uute tanklate avamist jätkata," lisas Kuusik. "Selleks on käimas mitmeid detailplaneeringute menetlusi, uute tanklate projekteerimisi ning ka läbirääkimisi üksikute juba tegutsevate tanklate liitmiseks meie ketiga."

1993. aastal asutatud Alexela Oil on enamusosaluses ettevõtte juhtkonnale kuuluv kütuse jaemüügiettevõte, mis annab tööd 160-le inimesele Eestis, Lätis ja Leedus. 2006. Alexela Oili auditeerimata konsolideerimata käive ulatus 2006. aastal 1,787 miljardi kroonini.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara