Thulema tahab minna Rootsi mööbliturule

Eesti juhtiv kontorimööblitootja, AS
Thulema alustas oma seeriatoodete eksporti Soome turule, järgmisena plaanitakse
siseneda Rootsi turule, teatas ettevõte.

"Kui Wallenium Grupp ja Puustelli tänavu kevadel Thulema ostsid, siis oli meie jaoks üks olulisi prioriteete just Thulemas peituva ekspordipotensiaali arendamine," kommenteeris AS Thulema nõukogu esimees ja Wallenium Grupp OÜ tegevdirektor Endrus Arge.

Thulema ekspordib nüüdsest Soome Eesti disainerite loodud mööblit. "Soome ei jää kindlasti esimeseks ja viimaseks Põhjamaade regiooni riigiks, kuhu Thulema oma tooteid ekspordib, sest järgmisena oleme võtnud sihiks sisenemise Rootsi turule," ütles Arge.

Üheks edukaimaks eksporttooteks on Thulemal hetkel Martin Pärna disainitud lauaseeria KROG. Seda eksporditakse lisaks Soomele ka veel Lätti ja Leetu. Tänavu septembris tunnustas rahvusvaheline þürii lauaseeriat KROG Eesti Disaini auhinnaga BRUNO, parima toote kategoorias.

"Paralleelselt jätkab Thulema ka meie koostööpartneri, Puustelli poolt disainitud mööbli tootmist Soome turule, " lisas Arge.

Arge möönis, et Thulemas on tulevikus kavas veelgi enam rõhku panna tootearendusele, mille olulisteks osadeks saavad olema Eesti omanäoline disain ja Puustelli rikkalik kogemus Põhjamaade turul.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara