• 17.12.18, 14:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuula järele! "Tööstusuudised eetris": kuidas väiketootja Saksa turul jala ukse vahele sai

Keskendume Saksa turule ja ekspordile. Kuuleme lugu, kuidas Eesti väiketööstus Saksa turul jala ukse vahele sai. Stuudios lahkavad teemat Saksa-Balti Kaubanduskoja Eesti büroo juht Tarmo Mutso ja metallitööstuse Raasiku Elekter juht Kristo Kaugija.
Saksa-Balti Kaubanduskoja Eesti büroo juht Tarmo Mutso ja metallitööstuse Raasiku Elekter juht Kristo Kaugija.
  • Saksa-Balti Kaubanduskoja Eesti büroo juht Tarmo Mutso ja metallitööstuse Raasiku Elekter juht Kristo Kaugija.
  • Foto: Äripäev
Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetab Radius Machining.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele