• 03.06.24, 11:15

Majandustulemused: A. Le Coq kasvatas käivet ja kasumit

Joogitootja A. Le Coq teenis läinud aastal 105,1 miljoni eurose käibe juures veidi üle 14 miljoni euro ärikasumit ning kasvatas üle-eelmise aastaga võrreldes nii käivet kui kasumit.
A Le Coq-i tootmisliin Tartus.
  • A Le Coq-i tootmisliin Tartus.
  • Foto: Andras Kralla
2022. aastal oli ettevõtte müügitulu 96,5 miljonit ja ärikasum 13,6 miljonit eurot.

Seotud lood

Arvamused
  • 08.02.24, 10:47
Jaanus Vihand: ärme uputa ettevõtteid uute määruste ja piirangutega, vaid keskendume olulisemale
“Ametnikud tegelevad tänastes oludes lihtsalt valede asjadega”
Selle asemel, et uputada ettevõtteid üha kasvavate regulatsioonide, määruste ja piirangutega, peaks lähimaks kaheks aastaks peatama kõik töös olevad või uued bürokraatlikud algatused, mis otseselt meie julgeolekule või konkurentsivõimele kaasa ei aita, kirjutab A. Le Coqi juht Jaanus Vihand vastuses Tööstusuudiste arvamusliidrite küsitlusele.
Saated
  • 14.08.23, 09:48
A. Le Coq nihkub koduturult enam välismaale. Vihand: viie aastaga läheb pool ekspordiks
A. Le Coqi õlletehase juhi Jaanus Vihandi sõnul on ettevõtte siht viie aastaga lausa pool oma toodangust eksportida, praegu müüakse neid 70 erinevas riigis, selgus Äripäeva raadio hommikuprogrammist.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele