(Sisuturundus) CM: Autodeski tarkvara kasutajate võimalused avarduvad

CADi Eesti OÜ teatel toob Autodesk 360 pilvetehnoloogia mugavad võimalused nii arvuti- kui nutiseadme kasutajani.

Maailm meie ümber muutub pidevalt. Juba lastel on tänapäeval sageli olemas nutitelefonid ja tahvelarvutid, rääkimata siis disaineritest  või juhtivtöötajatest. Nende seadmete leviku tagab interneti kättesaadavuse, ülekandekiiruse ja töökindluse pidev kasv ning jõukohane hind. Suurfirmade käsutuses leidub piisavalt võimsaid arvuteid, et tagada pilvetehnoloogiale vajalikud ressursid.
Milleks on seda kõike vaja, kui oma lauaarvutis saab rahulikult töötada ja luua korralikke tooteid? Kas kõik see on tõesti vajalik töö tegemiseks?

Esiteks on tänapäeval üha tähtsamal kohal inimeste ja firmade koostöö. Teiseks eeldab üksi hakkamasaamine väga võimsat ja ressurssidega hästivarustatud arvutit. Kolmandaks vajab sellise ressursi ülevalpidamine pidevaid suuri investeeringuid, sest tänane superarvuti vananeb moraalselt paari aastaga.

Uued seadmed ja pilvetehnoloogia interneti baasil annavad võimaluse kiireks suhtlemiseks ja andmevahetuseks iga nutiseadme või arvuti omanikuga ning jagavad osa ülesandeid pilvetehnoloogia töötlemisvõimsustele.

Autodesk 360 on pidevalt täienev kompleks, mis toob pilvetehnoloogia võimalused kasutajani. Nutiseadmetele on loodud hulk rakendusi, mis võimaldavad erinevate failide avamist ja töötlemist, aga ka toote analüüsi ja disainimist.

Autodesk 360 on pilvemäluna kättesaadav igaühele, muud kasutamisvõimalused eeldavad tooteuuenduslepinguga Autodeski toote litsentsi olemasolu ja sõltuvad hangitud tootest.

Autodeski sihiks on töötada välja kompleks, kus tarkvara litsentsid asuvad n-ö pilves ja seal neid ka kasutatakse. Klient kasutab seda kui teenust, mille haldamiseks on vaja suhteliselt lihtsat arvutit. Teenust renditakse kuu- või aastamaksudega. Võib-olla tundub see veel ulmelisena, aga selles suunas oleme me teel.

Esimene reaalne, järgmise põlvkonna pilvest leitav disainitarkvara on Autodesk Fusion 360. Sellest suvest alustas Autodesk ka tavalitsentside rentimist.

Messil INSTRUTEC 2013 saame kohtuda ja rääkida nii tulevikust kui tänasest päevast.

Ootame teid messiboksis C-26, juba tuttavate kollaste tornide all. Korraldame messil mitmeid seminare. Seekord väldime müraga üleküllastunud keskkonda ja seminarid toimuvad valge paviljoni seminariruumis B2:

13. novembril algusega kell 14.00
“PCSchematic Automationi tarkvara uudised ja praktika”
Ove Larsen, PCSchematic A/S, Taani

14. novembril kell 12.00–14.00
“Kuidas kasutada Autodesk Inventor’si teistes formaatides (SolidWorks jt) tehtud 3D mudeleid;
 Efektiivsete ja kergesti kohandatavate mudelite koostamine Autodesk Inventori
 abil”
 Aave Poola, CADi Eesti OÜ

14. novembril kell 14.00–16.00
“WOODWORK for Inventor – Autodesk Inventori pealisehitus puidu- ja
mööblitööstuse disaineritele”
CELI APS, LeeduTäpsem info: www.cadi.ee

CADi Eesti OÜ, Laki 14a, Tallinn, info@cadi.ee


 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara