Saunum Groupi tütarettevõte Saunum Saunas arendab uue kerisemudeli koostöös Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutusega, projekti maksumus on 992 698 eurot.
Saunumi tegevjuht Henri Lindal.

Seotud lood

Uudised
  • 05.04.22, 09:57
HUUM peab koostööpartneri keriseid tuleohtlikuks. Saunum: probleemsed on konkurendi juhtpuldid
Saunakeriste ja saunaautomaatika tootja HUUM OÜ juhi Siim Nellise hinnangul võivad börsil imelist lendu teinud Saunumi saunakerised olla tuleohtlikud. Saunumi tegevjuhi Henri Lindali sõnul on probleemsed olnud hoopiski HUUMi enda juhtpuldid, mitte Saunumi kerised.
Uudised
  • 20.04.22, 10:15
Saunumi skandaali pottsepa kohta ilmnes oluline fakt
Kui MTÜ Eesti Pottsepad juhatuse esimees Aleksander Ljubajev luges Äripäeva artiklit sellest, kuidas viienda taseme pottsepp-korstnapühkija Kristo Koppel nimetab Saunumi keriseid tuleohtlikuks, kerkisid ta kulmud taeva poole. Pottsepad võivad ju anda eksperthinnanguid vaid tahke kütusega köetavatele süsteemidele, Saunum toodab aga elektrikeriseid.
Saated
  • 29.03.22, 11:53
Saunum soovib täistuuridel edasi kasvada
Kuigi tooraineturud on äärmiselt volatiilsed, pole Saunumil plaanis kasvukursilt eemale triivida, vaid tahetakse murda uutele turgudele, kinnitas aktsiaseltsi Saunum Grupp juhatuse liige Henri Lindal.
Börsiuudised
  • 01.04.22, 11:00
Saunum kahekordistas märtsis müügitulu
Ettevõte teatas investoritele, et teenis märtsis veidi üle 200 000 euro müügitulu, mida on ligi kaks korda rohkem eelmise aastaga võrreldes.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele