• 05.04.22, 09:57

HUUM peab koostööpartneri keriseid tuleohtlikuks. Saunum: probleemsed on konkurendi juhtpuldid

Saunakeriste ja saunaautomaatika tootja HUUM OÜ juhi Siim Nellise hinnangul võivad börsil imelist lendu teinud Saunumi saunakerised olla tuleohtlikud. Saunumi tegevjuhi Henri Lindali sõnul on probleemsed olnud hoopiski HUUMi enda juhtpuldid, mitte Saunumi kerised.
Siim Nellis ja Henri Lindal
  • Siim Nellis ja Henri Lindal
  • Foto: HUUM/Äripäev
Saunum ja HUUM on korraga nii konkurendid kui ka koostööpartnerid. Mõlemad firmad teevad saunakeriseid. Kuna tükk aega ei valmistanud Saunum oma keristele ise juhtpulte ehk automaatikat, sõlmisid firmad koostöölepingu ja kasutusele võeti HUUMi automaatika.
Siim Nellis tegi eelmise aasta septembris Saunumile ettepaneku, et viimane peaks keriste tuleohtlikkuse pärast tooteid tagasi kutsuma. Põhjuseks oli Saunumi tellitud ekspertiis Jõelähtme golfikeskuses, kus saunaruumi laudisel olid ilmnenud termilise põlemise tunnused.
Sellest ekspertiisist algas konkurentide sõda, mis on nüüdseks kestnud juba üle poole aasta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

HUUMi juht Siim Nellis süüdistab nüüd Saunumit, et viimase kerised on tuleohtlikud. Saunumi juht Henri Lindali hinnangul on vigased hoopis HUUMi juhtpuldid ehk automaatika.
Loe pikemalt Äripäevast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele