Saunumi asutaja ja suuromanik Andrus Vare nädala alguses toimunud aktsionäride koosolekul.
Foto: Liis Treimann
Saunum Groupi märtsikuu müügikäive ulatus 200 800 euroni, millest keriste ja keriste lisade müük moodustas sellest 166 000 eurot ning saunaehitus müük 34 800 eurot. Aasta varasemalt oli ettevõte käive 100 200 eurot.
Kuigi tooraineturud on äärmiselt volatiilsed, pole Saunumil plaanis kasvukursilt eemale triivida, vaid tahetakse murda uutele turgudele, kinnitas aktsiaseltsi Saunum Grupp juhatuse liige Henri Lindal.
Saunumi nõukogu kiitis täna heaks 2021. aasta konsolideeritud auditeeritud majandusaruande ning juhatus kutsub kokku aktsionäride korralise üldkoosoleku, kirjutab ettevõte börsiteadetes.
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.