Inimeste ostujõu taastumist takistavad maksutõusud ja ekspordi sihtriikide majandusraskused ei luba ka meil oodata lähiaastatel majanduse kasvu, kirjutab Premia Tallinna Külmhoone AS juhatuse esimees Aivar Aus vastuses Tööstusuudiste sektori arvamusliidrite küsitlusele.
Aivar Aus on

Seotud lood

Uudised
  • 10.01.24, 11:06
Omandamine: Aasia investeerimisfirma ostis enamusosaluse jäätisetootja Premia emafirmas
Üks Aasia suurimaid erakapitaliettevõtteid PAG Private Equity omandab enamusosaluse Premia Tallinna Külmhoone AS emafirmas Food Union Europe, mis toodab piimatooteid, jäätist ja muid külmutatud kaupu kuues Euroopa riigis.
  • ST
Saated
  • 31.07.23, 14:00
Premiale on suurima efekti säästlikkuses toonud digitaliseerimine
Tänu digitaliseerimisele kasutab Eesti vanim jäätisetootja Premia Tallinna Külmhoone optimeeritud viisil nii elektrit, vett kui toorainet ning suudab tootmist paindlikult ümber opereerida, kui mõni toode müüb paremini, kui arvati.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele