Lunden Food teeb tehase poole võrra suuremaks | Investeering miljonites eurodes
Toidutööstus Lunden Food sõlmis Maru Ehitusega lepingu, mille kohaselt laiendatakse tehase lao- ja tootmispinda ligi 3000 ruutmeetri ulatuses. Tänane tootmispind on 7000 ruutmeetrit.
Lunden Foodi tehases valmib värske toit, mis tähendab, et hommikul saadakse tellimused ja päeva jooksul läheb toodang välja.
Foto: Eiko Kink
Laienemine võimaldab toidutootjal kasvatada tootmismahte ja siseneda uutele turgudele. Aktiivne tootearendus lõi Lunden Foodile välisturgudel suurema potentsiaali, mistõttu süvenes ka lisapinna vajadus.
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.