Riik uuendas ootusi Eesti Energiale: fookuses on puhtam tootmine ja tugevam finantsjuhtimine

Rahandusminister Jürgen Ligi allkirjastas uuendatud omaniku ootused Eesti Energia AS-ile, seades riigiettevõttele suunised, mis keskenduvad varustuskindluse tagamisele, konkurentsivõime tõstmisele, keskkonnasäästlikule energiatootmisele ning tugevale finantsilise jätkusuutlikkuse tagamisele.
Eesti Energia kõrgeim võim - omaniku esindaja ja üldkoosolek ühes isikus Jürgen Ligi allkirjastas uued omaniku ootused energiafirmale.
  • Eesti Energia kõrgeim võim - omaniku esindaja ja üldkoosolek ühes isikus Jürgen Ligi allkirjastas uued omaniku ootused energiafirmale.
  • Foto: Liis Treimann
„Käimasolev struktuurimuudatus ühendab taastuvenergeetika muude võimetega ning peab taastama Eesti Energia investeerimisvõime. Kasu peavad tulemusena saama nii tarbija kui keskkond,“ märkis Ligi pressiteates.

Seotud lood

Saated
  • 30.06.25, 11:45
Enefit Greeni energiaportfell liidetakse Eesti Energiaga
Enefit Greeni energiaportfell liidetakse Eesti Energia müügiportfelliga ning see on praegu aktiivselt töös, rääkis Eesti Energia juht Andrus Durejko.
Uudised
  • 23.05.25, 08:57
Eesti Energia saab valitsuselt 100 miljonit miljardiprogrammiks
Narva gaasielektrijaama ehitamiseks ja põlevkivijaama ümberehitamiseks ning suursalvestiteks annab valitsus Eesti Energiale 100 miljonit eurot omakapitaliks.
Uudised
  • 07.05.25, 18:39
Prokuratuur algatas Eesti Energia erikontrolliga seoses kriminaalmenetluse
Prokuratuur algatas kriminaalmenetluse, et uurida lähemalt teavet, mis tuli ilmsiks sügisel avaldatud Eesti Energia erikontrolli käigus, vahendab ERR.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 11:52
Ka ainult tööstushoones liikuv registreerimiskohustuseta töömasin vajab liikluskindlustust
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele