Eesti ettevõtjad laiendavad tegevust Saksamaal, mida toetab ka äridelegatsiooni Saksimaa liiduvabariigi külastus. Sinna kerkib ka Skeleton Technologiesi uus tehas – suurim tööstusinvesteering, mille Eesti ettevõte on seni Saksamaale teinud.
„Eesti ettevõtetel on Saksimaal väga palju toimumas,“ ütles Eesti suursaadik Saksamaal Marika Linntam. „Skeletonil on siin valmimas uus tehas, Nortal avas uue kontori ning Praktikal lõi kohaliku partneriga haridustehnoloogia ühisettevõtte.“
Skeletoni investeering Eestisse vesinikutehnoloogia arenduskeskusesse ulatub 33,7 miljoni euroni, Euroopa Komisjoni loal antav riigiabi on 18 miljonit.
Eesti tehnoloogiaettevõte Skeleton Technologies jõudis ajakirja Time ja andmefirma Statista koostatud maailma 30 parima rohetehnoloogia ettevõtte edetabelisse.
Majandus- ja tööstusminister Erkki Keldo saatis kooskõlastamisele erialaliitude eksporditoetuse tingimused. Toetus on mõeldud erialaliitudele, et valmistada ette uutele turgudele laienemist või edasi arendada tegevusi juba sissetöötatud turgudel.
Hiljutise uuringu kohaselt mõjutab töötajate tööga rahulolu, nende tootlikkust ja füüsilist heaolu lisaks palgale, töökoormusele ja töö- ning eraelu tasakaalule oluliselt ka tööriiete hoolduskorraldus ja -kvaliteet.