Tammeri juhatus vasakult: Kaimur Kivi, Liis Kokk, Erkko Linnas ja Anti Tammo.
Foto: Erik Peinar
Metallitööstuse Tammer juhatusega on liitunud pikaajalise tööstuse kogemusega Liis Kokk ja avatäidete valdkonna kogemusega Kaimur Kivi, teatas ettevõte Tööstusuudistele.
Metallist uste tootja Tammer OÜ investeeris miljon eurot uude automaatsesse pulbervärviliini ja laiendas 1500 ruutmeetri võrra tootmispinda, et käivitada uus ärisuund.
Ehitus- ja laevandussektorile peamiselt metallist avatäiteid valmistav Tammer suurt langust ei karda, rääkisid ettevõtte esindajad konverentsil Tööstuse äriplaan 2023. Kriisidega hakkama saamist tagab nende hinnangul selleks valmistumine headel aegadel.
Eelmisel nädalal algasid aasta tehase konkursi žürii külaskäigud kandideeritavatesse ettevõtetesse. Esimestena külastati Promensi, E-Piima ja Tammeri tehaseid.
Rääkides autotööstuse suurtest nimedest nagu Bentley, Bugatti, Mercedes-Benz ja Toyota, ei mõtle esmapilgul keegi Pärnule. Ometi jõuavad just sealse elektroonikatootja OSHINO Electronicsi tehases valminud detailid nende ja paljude teiste tuntud autotootjate tarneahelasse.