• 12.07.24, 15:10

Mull drinks võttis sihikule Aasia turu ja tahab sinna müüa 300 000 pudelit aastas

Vahuveini ja alkoholivabade jookide tootja City Cider, mis Eestis tegutseb kaubamärgi Mull all, on sisenemas 51 miljoni elanikuga Lõuna-Korea turule.
City Cider tiim, keskel Lauri SIld.
  • City Cider tiim, keskel Lauri SIld.
  • Foto: City Cider
Lõina-Koreasse tahab ettevõte müüa aastas 300 000 pudelit oma jooke. Järgmiseks sihiks on Jaapani turg. Ettevõtte juht Lauri Sild rääkis Ettevõtluse ja Innovatsiooni SIhtasutuse ekspordikirjas, et Aasia turg on Eesti ettevõtetele perspekriivikas. Esitaks inimeste arvu poolest, aga mitte ainult. „Seal on väga palju inimesi, kes hindavad põhjamaist puhast toitu ja jooki ja kelle ostujõud on kõrge,“ selgitas Lauri Sild.

Seotud lood

Uudised
  • 19.02.24, 08:15
Aasia on uus Skandinaavia?!
Eesti ettevõtjad ekspordivad Aasiasse üha enam puitmaju ja moodsat tehnoloogiat, räägiti konverentsil «Big in Asia».
Uudised
  • 21.02.24, 14:24
Eesti kaerajook säras maailma suurimal toidumessil
Dubais rahvusvahelisel toidumessil Gulfood 2024 innovatsiooniauhindade jagamisel võitis tervisetoodete kategoorias peaauhinna kaerajooki tootev YOOK.
Uudised
  • 25.03.24, 08:00
Joogitootja Setomaa servalt: investeeringud peavad panema aluse järgnevaks kasvuks
Eesti vanima järjepidevalt toodetava mineraalvee tootja Värska Originaali nõukogu esimees Urmas Jõgeva ei viiks tehast kuhugi mujale ka siis, kui see võimalik oleks. Kaugus on suhteline, arvab ta.
  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele