• 30.05.24, 11:15

Eesti droonitootja KrattWorks veab projekti droonidele sõltumatuse andmiseks GPSist

Eesti, Soome ja Iirimaa kaitsetööstusettevõtted osalevad ühises projektis mehitamata maa- ja õhusõidukite sõltuvuse vähendamiseks satelliitnavigatsioonisüsteemidest. Euroopa Kaitsefond ning Eesti ja Soome kaitseministeeriumid toetavad projekti 6 miljoni euroga.
KrattWorks on tootnud Kaitseväele ka autonoomseid õhusihtmärke.
  • KrattWorks on tootnud Kaitseväele ka autonoomseid õhusihtmärke.
  • Foto: Alar Alp/RKIK
Eesti kaitsetööstusettevõtte KrattWorks veetavat projekti BadB eesmärk on töötada välja lahendus, mis kasutab asukoha määramiseks satelliitkaartide andmeid ja masinnägemisalgoritme.

Seotud lood

Uudised
  • 24.05.24, 09:45
Eesti kaitsetööstuse koorekiht tutvustas end investoritele
Eesti kaitsetööstus on küll edukas, kuid vajab suurema läbimurde saavutamiseks rohkem investeeringuid, tõdes Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liidu (EKTL) ja NATO DIANA kiirendi demopäeval EKTLi tegevjuht Kalev Koidumäe.
Uudised
  • 13.09.22, 14:37
Eesti droonitootja võitis kaitseväe tellimuse
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) sõlmis lepingu Eesti kaitsetööstusettevõttega KrattWorks, hankimaks kaitseväele õhusihtmärke.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 09:03
Kaardistatud on varjatud tegur, mis võib tõsta tööga rahulolu
Hiljutise uuringu kohaselt mõjutab töötajate tööga rahulolu, nende tootlikkust ja füüsilist heaolu lisaks palgale, töökoormusele ja töö- ning eraelu tasakaalule oluliselt ka tööriiete hoolduskorraldus ja -kvaliteet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele