• 24.05.24, 09:45

Eesti kaitsetööstuse koorekiht tutvustas end investoritele

Eesti kaitsetööstus on küll edukas, kuid vajab suurema läbimurde saavutamiseks rohkem investeeringuid, tõdes Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liidu (EKTL) ja NATO DIANA kiirendi demopäeval EKTLi tegevjuht Kalev Koidumäe.
Demopäevasl tutvustas 12 Eesti kaitsetööstusettevõtet oma tipplahendusi kodu- ja välismaistele investoritele.
  • Demopäevasl tutvustas 12 Eesti kaitsetööstusettevõtet oma tipplahendusi kodu- ja välismaistele investoritele.
  • Foto: Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit
Tehnoloogiakonverentsi Lattitude59 programmi raames korraldatud demopäeval tutvustasid oma uusimaid tehnoloogilisi lahendusi 12 Eesti ettevõtet, kelle tooted on suunatud nii Eesti kui NATO kaitsevajaduste täitmiseks. Neist mitmed panustavad juba täna väga aktiivselt selle nimel, et toetada Ukraina armeed sõjas Venemaaga.

Seotud lood

Uudised
  • 23.05.24, 15:00
Milrem avas uue tehase, mis viiekordistab tootmisvõimekuse
Robootika ja autonoomsete süsteemide arendaja Milrem Robotics avas täna Tallinnas uue tootmishoone, mis tõstab ettevõtte tootmisvõimekuse viiekordseks.
Uudised
  • 02.05.24, 16:19
Riik loob kaitsetööstuse arendamiseks fondi
Valitsus toetas 50 miljoni eurose kaitsetööstuse fondi loomist, mis alustab otseinvesteeringuid kaitsevaldkonna tehnoloogiaid või kahese kasutusega tehnoloogiaid arendavate ettevõtete omakapitali.
Uudised
  • 23.04.24, 11:15
Madiberk ja Palm hakkavad koos kaitsetööstuse äri ajama
Skeletoni juht Taavi Madiberk ja kindralmajor Veiko-Vello Palm lõid koos Marko Virkebauga kaitsetööstusettevõtte Frankenburg Technologies.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Tagasi Tööstusuudised esilehele