Üle 20 aasta kaitsetööstuses erinevatel ametikohtadel töötanud Patrick Shepherd liitus müügidirektorina Euroopa juhtiva robootika ja autonoomsete süsteemide arendaja Milrem Roboticsiga.
Patrick Shepard tööttas enne Milremiga liitumist Soome uuringukeskuses.
  • Patrick Shepard tööttas enne Milremiga liitumist Soome uuringukeskuses.
  • Foto: Milrem
Shepherd liitus Soome Tehniliste Uuringute Keskusest VTT, kus ta töötas Põhja-Ameerika regiooni kliendisuhete juhina.

Seotud lood

Uudised
  • 15.08.23, 09:15
Milrem värbas tegevjuhiks endise Omniva juhi
Septembrist liitub Milrem Roboticsiga juhatuse liikme ja tegevjuhina pikaajaliselt erinevate logistika- ja e-kaubanduse ettevõtete juhtivatel ametikohtadel töötanud Ansi Arumeel.
Uudised
  • 07.03.23, 13:53
Milrem Roboticsi Eesti töötajate arv kasvab kolmandiku võrra
Viimase paari aastaga Eesti suurimaks kaitsetööstusvaldkonna tööandjaks kasvanud Milrem Robotics on alustanud aktiivset värbamist – aasta jooksul on plaanis suurendada meeskonda ca 100 inimese võrra, kellest enamik värvatakse inseneeria valdkonna ametikohtadele. Kui varasemalt on Eestis olnud palju huvitavaid väljakutseid tugevatele IT inimestele, siis üha enam lisandub maailma tipptasemel arendusi ka mehhatroonika eriala tippspetsialistidele.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele