• 13.06.23, 09:01

Ensto Eesti tehase tööd asus juhtima Margus Leinbock

Ensto Eesti tehasejuhina asus tööle Margus Leinbock, kes töötas viimased kaks aastat ABB mootorite ja generaatorite tehasejuhina.
Ensto Eesti tehasejuht Margus Leinbock.
  • Ensto Eesti tehasejuht Margus Leinbock.
  • Foto: Ensto Eesti
Margus Leinbocki sõnul on tema suurim eesmärk Ensto tootmistehnoloogia rakendamine ja tulemuslik arendamine, seisis pressiteates.

Seotud lood

Arvamused
  • 11.01.23, 11:39
Ensto juht: kõiki valdkondi ei saa Eestis elus hoida
Digitaliseerimine ja automatiseerimine on üle ekspluateeritud väljendid, ennekõike tuleb kokku leppida, kuhu me tahame panustada, kirjutab elektroonikatööstuse Ensto juht Kaarel Suuk vastuseks Tööstusuudiste arvamusliidrite küsitlusele.
Uudised
  • 16.03.23, 10:16
Ensto avas Eestis ainulaadse elektritestimiskeskuse
Rikkekindla jaotusvõrgu komponente ja elektrivõrgu automatiseerimisseadmeid tootev Ensto avas Eestis ainulaadse kõrgepingeseadmete testimiskeskuse, mille abil saab ennetada kuni 80% kõrgepinge võrgus toimuvatest riketest.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele