• 14.04.23, 18:36

Eesti Gaas ostab Läti gaasivõrgu

Balti-Soome piirkonna suurim erakapitalil energiafirma Eesti Gaas sõlmis täna 120 miljoni euro suuruse lepingu Latvijas Gaze tütarfirma Gaso omandamiseks, kellele kuulub Läti maagaasi jaotusvõrk.
Eesti Gaas maksab Läti gaasivõrgu eest 120 miljonit eurot.
  • Eesti Gaas maksab Läti gaasivõrgu eest 120 miljonit eurot.
  • Foto: Eesti Gaas
Tehingu lõpuleviimiseks on vajalik Läti Konkurentsiameti nõusolek ning Läti valitsuse poolne luba Gaso kui strateegilise ettevõtja omandamiseks.

Seotud lood

Uudised
  • 04.04.23, 11:30
Eesti Gaas laieneb Lätti
Eesti Gaas plaanib alustada esimesel mail avaneval Läti maagaasi jaeturul tegutsemist ning võtta Eestiga võrreldes neli korda suuremal turul arvestatava turuosa.
Uudised
  • 03.04.23, 13:56
Eesti Gaasi tellimusel jõudis Inkoosse esimene LNG tanker
Soome-Balti piirkonna suurima erakapitalil energiafirma Eesti Gaasi tellimusel jõudis sel nädalavahetusel Ameerika Ühendriikidest Soome Inkoo sadamasse esimene LNG-tanker Vivit Americas LNG.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele