• 29.12.22, 18:17

Pikalt küpsenud otsus: Leiburi tegevjuht Asso Lankots pani ameti maha

Enam kui kümnendi Leiburi pagaritööstust vedanud Asso Lankots jõudis raskemad ja ebapopulaarsemad otsused ära teha ning annab nüüd teatepulga uuele tegevjuhile üle rahuliku südamega.
Asso Lankots jõudis enne Leiburi tegevjuhi kohalt lahkumist raskemad otsused ära teha.
  • Asso Lankots jõudis enne Leiburi tegevjuhi kohalt lahkumist raskemad otsused ära teha.
  • Foto: Eiko Kink
„Teavitasin kontserni pikalt, kaheksa-üheksa kuud ette. Minu otsus lahkuda oli enne seda langetatud, ise omal soovil ja initsiatiivil selle asja kokku tõmbasin,” ütles 2010. aastast Leiburi juhatuses töötanud Lankots.

Seotud lood

Uudised
  • 20.03.20, 16:18
Pagaritööstus: järgmisest nädalast vaatame tulevikku ja taaskäivitame projektid
Järgmisest nädalast on meil eesmärk vaadata rohkem tulevikku ja taaskäivitada mitmed projektid, mis viimase kahe nädalaga on osaliselt seiskunud, ütles pagaritööstuse Lantmännen Unibake juht Asso Lankots.
Uudised
  • 21.10.16, 15:22
Asso Lankots: pagaritööstuses suured investeeringud
Leiburi juhatuse esimehe Asso Lankotsi sõnul pagaritööstuses nii teravaid emotsioone ei ole kui teistes toiduainetööstustes.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele