Mööblitööstuses tõmmatakse kulusid kokku, koondatakse ja suletakse tootmisi, kriis ainult süveneb, võtab Standardi omanik Enn Veskimägi sektori olukorra kokku.
Inflatsioon ja kõik teised sõjast võimendatud hädad purevad mööblitöösturite tootmismahtusid ja kasumeid ning mõni tööstur ei näe tunneli lõpus veel ühtki valguskiirt. Samas pingutatakse edasi ning mõnes valdkonnas oodatakse juba tellimuste kasvugi.
Eestidisainmööbli tootja Softrendi kodumööbli käive kasvas tänavu esimesel poolaastal võrreldes mullu sama ajaga 23%, aga järelmaksuga ostetud mööbli osakaal on kasvanud üle kahe korra.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.