• 12.09.22, 12:28

Euroopas suletakse järjekordne kõrgahi

Maailma üks suurimaid terasetootjaid ArcelorMittal suleb kõrgete tootmiskulude ja terasetoodete nõudluse languse tõttu oma Poola tehases ühe kõrgahju.
Kõrgahi.
  • Kõrgahi.
  • Foto: Pixabay
Fastmarketsi teatel suletakse kõrgahi Dabrowa Górniczas asuvas tehases veel enne septembrikuu lõppu.

Seotud lood

Uudised
  • 07.09.22, 08:51
Euroopa energiakriis vähendab terasetoodangut, teised metallid on ootel
Hüppeliselt kasvavad energiahinnad on toonud kaasa ajutised tootmiskärped mitmes terasetehases üle Euroopa, sealhulgas roostevaba terase tootmises. Jätkuvad ka spekulatsioonid võimalike täiendavate kärbete üle nikli- ja kroomitootmises, selgub Fastmarketsi ülevaatest.
Uudised
  • 06.09.22, 11:04
Vähenev nõudlus võib alandada terase hinda
Reitinguagentuur Mood`s alandas alandanud terase ja koksi hinnaprognoose järgmiseks 12 kuuks. Ülemaailmne majanduslangus on toonud endaga kaasa nõudluse vähenemise.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 09:44
Juhtimisoskus mõjutab kasumit rohkem, kui esmapilgul paistab
Organisatsioonikultuur ei ole loosung ega abstraktne mõiste, vaid igapäevaste valikute ja käitumiste kogum, mille mõju jõuab lõpuks ka ettevõtte tulemustesse. Tripodi tegevjuhi ja partneri Maria Veltmanni sõnul on seos juhtimise kvaliteedi ja kasumlikkuse vahel selge, isegi kui seda ei ole alati lihtne otseselt mõõta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele