• 28.03.22, 09:52

Nestlé tõmbab Venemaal peaaegu joone alla

Toidu- ja joogitootja Nestlé teatas, et on otsustanud seoses olukorraga Ukrainas peatada Venemaal peaaegu kõigi oma kaubamärkide tegevuse, ühtlasi vähendas firma Venemaal kättesaadavat tootevalikut.
Nestle toodab kõige muu seas ka kuulsat KitKati šokolaadi. Venemaal seda küll enam ei müüda.
  • Nestle toodab kõige muu seas ka kuulsat KitKati šokolaadi. Venemaal seda küll enam ei müüda.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Edaspidi jätkab ettevõte seal vaid esmavajalike toiduainete nagu imikutoit ja meditsiinilise/haiglatoidu pakkumist, teatas firma pressiteates.

Seotud lood

Uudised
  • 06.01.21, 10:24
Toidutööstus Nestlé kahekordistab jõupingutusi võitluses kliimamuutustega ja investeerib miljardeid
Juht: võitlust kliimamuutustega ei saa enam edasi lükata
Maailma üks suurimaid toiduainetööstusi Nestlé kahekordistab jõupingutusi võitlusel kliimamuutustega ning võtab fookusesse taastava põllumajanduse ja ülemineku taastuvale elektrienergiale. "Võitlust kliimamuutustega ei saa enam edasi lükata ja ka meie ei kavatse enam lihtsalt oodata," märkis Nestlé tegevjuht Mark Schneider.
Uudised
  • 10.06.11, 11:03
Toiduainetööstuses on tulemas šokolaadi ja kohvi hinnatõus
Šveitsi toiduainetetööstuse Nestlé SA tegevjuht Kevin Petrie teatas, et tooraine kiire kallinemise tõttu on lähitulevikus oodata šokolaadi ja kohvi hinna tõusu.
Uudised
  • 30.04.21, 13:16
KitKat tahab muutuda süsinikuneutraalseks
Nestlé toidainetööstuse kontserni kuuluv KitKat teatas oma lubadusest olla 2025. aastaks süsinikuneutraalne. KitKati eesmärk on vähendada koostisainete hankimisel, toote valmistamisel ja selle levitamisel tekkivaid heitmeid üle poole võrra.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele