Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit sai uue tegevjuhi
Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu (EETEL) uueks tegevjuhiks sai 1. märtsist Kaarel Jänes. Suurimas jaotusvõrguettevõttes Elektrilevi töötanud ja Eesti Elektroenergeetika Seltsi juhtinud Kaarel Jänes hakkab ellu viima EETELi uut strateegiat.
Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit (EETEL) analüüsis turul domineeriva Eesti Energia võrguettevõtte Elektrilevi investeerimispoliitikat viimasel kümnendil. Tulemused on jahmatavad, kirjutab Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu tegevjuht Are Veski.
Eesti Energia tütarettevõte Elektrilevi juhtimis- ja investeerimisotsused on elektritööde ettevõtjate hinnangul jahmatavad, kirjutab Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit (EETEL) avalikus pöördumises.
Hiljutise uuringu kohaselt mõjutab töötajate tööga rahulolu, nende tootlikkust ja füüsilist heaolu lisaks palgale, töökoormusele ja töö- ning eraelu tasakaalule oluliselt ka tööriiete hoolduskorraldus ja -kvaliteet.